آموزش طراحی طلا و جواهر

null

یکی از دوره‌های آموزشی که این روزها محبوبیت بسیار زیادی را نزد مخاطبین کسب نموده است، دوره آموزش طراحی طلا و جواهر است. اگر از یک روحیه لطیف، هنرمند و خلاق بهره‌مند هستید، حتما این دوره‌ی آموزشی را در نظر گرفته و برای ورود به آن، اقدامات لازم را به کار ببندید.

آکادمی موروگلد برگزار کننده دوره های آموزشی طراحی طلا و جواهر و نقره با اساتید حرفه ای و ارائه مدرک فنی و حرفه ای است .
اگر به این دوره علاقه مند هستید تا پایان این صفحه با ما همراه باشید .

نیاز به مشاوره دارم

این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این قسمت نباید خالی باشد
طراحی طلا و جواهر

آماده باشید تا با یک دوره آموزش طراحی طلا و جواهر، بتوانید الهامات خود را به یک طراحی شگفت انگیز تبدیل کنید. تاکنون به این اندیشیده‌اید که می‌توانید پیش نویس‌ها و تفکرات ذهنی خود را به راحتی به یک طلا و جواهر جذاب و خیره‌کننده تبدیل کنید؟!
در این دوره آموزشی می‌توانید علاوه بر تولید انواع جواهرات دستی خیره کننده و منحصر به فرد، (طبق روشهای کلاسیک و کاربردی) از روش‌های نوین و تکنولوژی‌های برجسته نیز بهره برداری نموده و علاوه بر اینکه ایده‌های ناب خود را به یک هنر سنتی و یا صنعتی خیره کننده مبدل نموده‌اید، یک منبع درآمد شگفت‌انگیز را نیز در بر خواهید داشت. تاکنون فکر کرده‌اید که می‌توانید با تخیلات ذهنی خود و همچنین به کارگیری استعداد و خلاقیت‌های خود، نقش موثری در طراحی انواع جواهرات و طلاهای منحصر به فرد داشته و با استفاده از طی کردن دوره‌های آموزشی مناسب، منبع درآمد قابل توجهی را برای خود در نظر بگیرید؟!

آموزش طراحی طلا

در دوره آموزش طراحی طلا و جواهرات چه می‌آموزید؟

قبل از اینکه وارد این دوره‌های آموزشی شوید بهتر است هدف خود را از طراحی این نوع از محصولات مشخص نموده و سپس اقدام به ورود به این دوره آموزشی کنید.

هدف از این دوره آموزشی عبارت است از:
• ارائه انواع طلا و جواهرات خاص و دست ساز، با تکیه به علوم و دانش برتر و همچنین به کارگیری ایده های ناب و خلاقانه افراد هنرمند با استفاده از فناوری‌های جدید
• کسب درآمد قابل توجه از طریق طراحی انواع جواهرات خاص
• شناخت انواع تکنیک های برجسته برای طراحی طلا و جواهرات جذاب، مانند: ایجاد نقوش و همچنین استفاده ایده آل از انواع سنگ‌های قیمتی و همچنین فلزات و مروارید و غیره
• توسعه منابع الهام بخش برای دستیابی به ایده‌های جدید
• شناخت تئوری و هنر طراحی انواع جواهرات
• تولید مجموعه جذاب و طرح‌های سفارشی ایده آل برای مشتریان خاص و همچنین کارفرمایان بالقوه
و بسیاری از موارد دیگر.

هدف شما از طی کردن این دوره‌ی آموزشی چیست؟

طراحی طلا و جواهر

امروزه از روشهای خاصی برای طراحی طلا و جواهر استفاده می‌کنند که، هر کدام از این روش ها باتوجه به تخصص و تجربه‌ی افراد، مورد استفاده قرار خواهند گرفت. برخی از این طراحی‌ها به صورت دست ساز مورد استفاده مصرف‌کنندگان قرار گرفته و برخی از طراحی‌های طلا و انواع جواهرات نیز از طریق علم و تکنولوژی و با استفاده از کامپیوتر صورت می‌پذیرد. در دوره آموزش طراحی طلا و جواهر، می‌توان به راحتی از مزایای هر کدام از این دوره ها (سنتی یا مدرن با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری) اطلاعات کاملی را کسب نمود و به بهترین نحو از آنها بهره برداری کرد.

بکارگیری تکنولوژی در آموزش طراحی طلا و جواهر:

امروزه که شاهد انواع فناوری‌های نوین و تکنولوژی‌های برجسته در تولید محصولات متنوع هستیم، استفاده از این تکنولوژی‌ها برای طراحی و تولید انواع طلاها و جواهرات، بسیار ایده‌آل و مناسب به نظر می‌رسد. در دنیای تکنولوژی می‌توان شاهد استفاده از انواع فناوری‌ها برای خلق جذاب‌ترین و

خاص‌ترین انواع جواهرات و طلاهای خیره کننده، بود. نرم افزارهای سه بعدی در کامپیوتر این امکان را برای افراد آموزش دیده مهیا می‌کنند که بتوانند به بهترین نحو، محصولات تک، جذاب و خیره کننده را طراحی و تولید نمایند.

خصوصیات بهترین مرکز برای آموزش طراحی طلا و جواهر چیست؟

به نظر شما یک مرکز آموزشی معتبر برای طراحی انواع طلا و جواهرات، چه ویژگی‌هایی را در بر دارد؟

–  از اساتید خبره و برجسته برخوردار است:

اگر به دنبال یک مرکز معتبر برای آموزش طراحی طلا و جواهر منحصر به فرد و با کیفیت هستید، حتما مرکزی را انتخاب کنید که از اساتید برجسته و متخصص در زمینه طراحی انواع طلا و جواهرات برخوردار باشد. بهتر است اساتید مورد نظر در مراکز آموزشی، اطلاعات جامع و کاملی را در مورد نرم افزارهای روز دنیا برای طراحی این نوع اکسسوری‌های جذاب و خیره کننده، در بر داشته باشند. برای نمونه شناخت انواع نرم افزارها مانند: نرم افزار ماتریکس، نرم افزار زیبراش و بسیاری از انواع نرم افزارهای دیگر، می‌تواند تحولی بی نظیر را برای طراحی و تولید این اکسسوری‌های جذاب و خاص در بر داشته باشد.

– کیفیت بالا در آموزش را برای هنرجویان به ارمغان بیاورد:

یکی دیگر از موارد حائز اهمیت در آموزش طراحی طلا و جواهر، برخورداری از کیفیت بسیار بالا در آموزش می‌باشد. بهتر است مراکزی را برای آموزش انتخاب کنید که، علاوه بر آموزش طراحی انواع طلا و جواهر، در زمینه آموزش انواع سنگهای قیمتی و موارد وابسته به آنها نیز کوتاهی نکرده و اطلاعات کاملی را در اختیار هنرجویان قرار دهند. آیا چنین مرکزی را می‌شناسید؟!

– اصول مشتری مداری را رعایت کند:

اصول مشتری مداری یعنی توجه به نکات حائز اهمیت از دیدگاه مشتریان. به این معنی که به رفاه حال مشتریان و همچنین شرایط آنها برای حضور در دوره‌های آموزشی و غیره توجه نموده و با تکیه به این اصول، شرایط مطلوبی را برای حضور آنها فراهم نمایید. از جمله توجه به زمان برگزاری دوره‌های آموزشی، نحوه‌ی برگزاری دوره‌های آموزشی به صورت حضوری و یا مجازی، در نظر گرفتن هزینه‌های مناسب برای دوره‌های آموزشی و مواردی از این قبیل.
آکادمی موروگلد با تکیه به اصول مهم مشتری مداری، انتخابی شایسته برای بسیاری از هنرجویان به شمار می‌رود.

برای مشاوره و اطلاعات کلاس ها با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۱۶۱۵۳۲۶

آموزش فروشندگی نقره

با آموزش طراحی طلا و جواهر در مقابل نوسانات بازار ضدضربه باشید

با طی کردن این دوره آموزش طراحی طلا و جواهر، می‌توانید در مقابل نوسانات شدید بازار و همچنین تورم و افزایش یا کاهش قیمت بسیاری از انواع محصولات، ضد ضربه بوده و به راحتی با این نوسانات به بهترین نحو مقابله نمایید. این نوع از اکسسوری‌های خاص، این امکان را برای شما پدید می‌آورند که بتوانید به بهترین نحو، از آنها بهره برداری نمایید. برای نمونه در شرایطی که با نوسانات شدید بازار طلا و جواهر مواجه هستید، می‌توانید با طراحی‌های ظریف، خیره کننده و جذاب خود، از ضربه هولناک نوسانات در امان مانده و همچنین در شرایط عادی بازار نیز، با طراحی‌های خیره کننده و منحصر به فرد انواع طلا و جواهر، رونق مناسبی را برای خود رقم بزنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر از سرفصل‌های آموزشی برای دوره‌های حضوری و غیرحضوری و بسیاری از موارد دیگر، می‌توانید با مشاورین متخصص و با تجربه ما ارتباط برقرار نموده و اطلاعات مورد نظر را کسب نمایید.

آموزش میناکاری طلا
آموزش مخراجکاری
فهرست