آموزش ساخت طلا و نقره

null

با افزایش نرخ طلا و چند برابر شدن اهمیت این فلز گرانبها، صنعت طلا سازی طی سال های اخیر رشد بسیار زیادی داشته است. به همین علت بسیاری از افراد سعی می کنند تا وارد بازار کار طلا و ساخت طلا شوند. برای فراگیری اصول و مفاهیم این امر نیاز است تا در دوره های آموزش طلا سازی شرکت کنید.

آکادمی موروگلد در کنار شماست تا زمانی که صفر تا صد آموزش ساخت طلا و نقره را آموزش ببینید و با دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای وارد بازار کار شوید.

با هم تا موفقیت

نیاز به مشاوره دارم

این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این قسمت نباید خالی باشد
آموزش طلاسازی

صنعت طلا سازی از گذشته تا به امروز تغییر و تحولات مختلفی داشته است. همانطور که میدانید مشاغل بسیار زیادی هستند که از روش های مستقیم و غیر مستقیم با طلا سازی در ارتباط هستند. بنابراین این حرفه امروزه جزو یکی از مهمترین مشاغل به حساب می آید.
آموزش طلا سازی به کسانی که به این شغل و حرفه علاقه مند هستند، می تواند به افزایش درآمدزایی آنها کمک کند. ما در این بخش تصمیم داریم شما را با جزئیات و مواردی که باید در خصوص طلا سازی بدانید آشنا کنیم.آموزش طلاسازی

آموزش طلا سازی فرصتی برای کسب مهارت

آموزش طلا سازی در گذشته به صورت انتقال تجربیات از استاد به شاگرد بود. کسانی که به یادگیری تکنیک های طلا سازی علاقه مند بودند، چندین ماه و یا چندین سال نزد یک استاد حرفه ای و در کارگاه های طلا سازی آموزش میدیدند تا بتوانند تکنیک های این حرفه را به خوبی فرا بگیرند. اما امروزه با رشد و پیشرفت صنعت طلا سازی، دیگر آموزش این حرفه به سبک سنتی و قدیمی نیست؛ بلکه این آموزش در قالب گذراندن دوره های تخصصی برگزار می شود.

کسانی که می خواهند طلا سازی را به صورت حرفه ای یاد بگیرند، باید در ۱۷ شاخه این حرفه کسب مهارت کنند. در دوره های تخصصی آموزش طلا سازی آموزشگاه موروگلد، این ۱۷ شاخه که شامل ریخته گری، آبکاری، خرید و فروش، گوهر شناسی و… است، به طور کامل به هنرجو آموزش داده می شود.
در این دوره های آموزشی، هنرجو به قدر کافی برای کسب تجربه و مهارت، فرصت دارد. در واقع هنرجوی دوره های آموزشی طلا سازی، با کسب مهارت و یادگیری تکنیک های مهم و اصولی می تواند علم و هنر طلا و جواهرسازی را به طور کامل فرا بگیرد. این یک فرصت طلایی برای کسب یک مهارت حرفه ای است.

آموزش طلا سازی به روش های مختلف

طلا سازی دنیای بسیار گسترده ای دارد. شما می توانید در دنیای طلا سازی، آموزش به دو روش سنتی و مدرن را مشاهده کنید. هر کدام از این دو روش، مراحل و ابزارهای مخصوص به خودشان را دارند. اولین و مهمترین چیزی که شما باید برای یادگیری طلا سازی داشته باشید، استعداد و هنر است. بخش بیشتری از طلا سازی به هنر و استعداد هنرجو بستگی دارد. در صورتی که هنرجو با ذوق و هنر بخواهد مفاهیم طلا سازی را فرا بگیرد، قطعا موفق تر خواهد بود. بنابراین تفاوتی ندارد که شما می خواهید آموزش طلا سازی را با سبک مدرن تجربه کنید و یا سنتی. چیزی که اهمیت دارد، میزان علاقه و هنر شما است.

از آنجایی که صنعت طلا و جواهر سازی پیشرفت چشمگیری داشته است، بهترین روش برای یادگیری مفاهیم طلا سازی، روش مدرن است. این روش که در آموزشگاه های طلا سازی و همچنین در آموزشگاه موروگلد نیز از آن استفاده می کنند، کاملا همگام با تکنولوژی و جدیدترین متد روز دنیا پیش می رود. قطعا شما با یادگیری مفاهیم و اصول طلا سازی با روش مدرن، میتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید و در حرفه خود موفق تر باشید.

آموزش ساخت طلا و نقره

چرا باید در دوره های آموزش طلا سازی شرکت کنیم؟

طلا سازی یکی از شغل های بسیار مهمی است که طی چند سال اخیر و با افزایش چشمگیر نرخ طلا، به شدت مورد توجه مردم قرار گرفته است. افراد بسیاری می خواهند از طریق یادگیری تکنیک های طلا سازی وارد بازار کار شوند. به همین علت باید قبل از ورود به بازار کار، در دوره های آموزش طلا سازی شرکت کنید تا بتوانید با قدرت بیشتری وارد بازار کار شوید.

اما شاید این سوال ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد که چرا باید در این دوره ها شرکت کرد و چرا یادگیری به روش سنتی مناسب نیست؟
قبل از هر چیزی باید بگوییم یادگیری تکنیک ها و مهارت های طلا سازی به روش سنتی، مناسب است، اما همگام با آخرین پیشرفت ها و تغییرات در دنیای طلا سازی نیست.

با در نظر گرفتن این موضوع بهتر است تا به بررسی این موضوع بپردازیم که
چرا باید در دوره های تخصصی آموزش طلا سازی شرکت کرد؟

یادگیری اصطلاحات تخصصی
یکی از مهمترین ویژگی های شرکت در دوره های تخصصی آموزش طلا سازی این است که شما به طور کامل با اصطلاحات تخصصی این حرفه آشنا می شوید. شناخت ابزارها و مواد اولیه، پیش نیاز شروع یادگیری هر مهارتی است. شما در این دوره های تخصصی با این مفاهیم به طور کامل آشنا می شوید.

آشنایی با ابزارهای طلاسازی
یکی دیگر از ویژگی های شرکت در دوره های آموزش طلا سازی این است که شما با ابزارهای این حرفه از نزدیک آشنا می شوید و آنها را لمس می کنید. در ابتدای کار، شما تجربه کافی برای خرید وسایل و تجهیزات مورد نیاز طلا سازی را ندارید. حتی ممکن است شما به خوبی با کاربردهای وسایل و ابزار آلات طلا سازی آشنا نباشید. در این صورت در کارگاه های تخصصی طلا سازی شما این فرصت را به دست می آورید که تجربه کنید، ببینید و بشناسید.

مدرک تخصصی دریافت می کنید
حتی اگر شما به روش سنتی، بهترین مهارت را هم به دست بیاورید، باز هم هیچ مدرک معتبری به شما اعطا نمی شود. اما با شرکت در دوره های تخصصی طلا سازی آکادمی موروگلد شما می توانید پس از پایان دوره، مدرک تخصصی فنی و حرفه ای دریافت کنید. مدرک تخصصی شما به همراه تکنیک ها و مهارت هایی که کسب کرده اید، بهترین موقعیت را برای ورود به بازار کار برای شما به وجود می آورد.

برای مشاوره و اطلاعات کلاس ها با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۱۶۱۵۳۲۶

آموزشگاه طلاسازی

طلا سازی تلفیقی از هنر و دانش است. ضمن اینکه شما باید هنر طلا سازی را داشته باشید و صاحب یک ذهن خلاق و قدرتمند باشید، باید مهارت ها و تکنیک های طلا سازی را نیز به خوبی فرا بگیرید. در این بخش ما به مزایا و اهداف شرکت در دوره های تخصصی آموزش طلا سازی اشاره کردیم. به خاطر داشته باشید طلا سازی یکی از حرفه های بسیار تخصصی و حرفه ای است که افراد زیادی مایلند تا به بازار کار وارد شوند و طلا سازی را به عنوان شغل انتخاب کنند. اما در این میان کسی پیروز میدان است که برای خواسته ها و اهدافش تلاش کند و در یادگیری حتی از کوچکترین نکات هم چشم پوشی نکند. آموزش طلا سازی برای شما یک فرصت مناسب است تا خودتان را مورد آزمون و خطا قرار دهید و با تخصص و قدرت بالا وارد بازار کار شوید.

فروشندگی طلا
طراحی طلا و جواهر
فهرست