مخراجکاری با میکروستینگ

آموزشگاه موروگلد برای اولین بار بعد از سال ها دوره مخراجکاری مدرن با دستگاه میکروستینگ را برگزار می کند.
این دوره زیر نظر استاد مجرب در این رشته و دارای مدرک بین المللی برگزار می شود.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره شرکت در این دوره تخصصی  با شماره ۰۹۱۲۱۶۱۵۳۲۶ تماس بگیرید.

آموزش مخراج کاری حرفه‌ای از صفر تا صد

null

مخراج کاری یا نگین کاری هنر دیروز و امروز نیست و به دهه ها قبل برمی گردد؛ وقتی پیشینیان ما قصد داشتند برای زیباسازی و ارزشمندتر کردن ماهیت ظروف، اشیا و زیورآلات خود راهی را بیابند، این هنر اختراع شد. متوقف کردن آموزش مخراج کاری، به مثابه از بین بردن آن است. چرخه‌ی آموزش مخراج کاری باید تا ابد بچرخد.

آکادمی موروگلد در کنار شماست تا زمانی که صفر تا صد آموزش مخراجکاری را آموزش ببینید و با دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای وارد بازار کار شوید.

با هم تا موفقیت

نیاز به مشاوره دارم

این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این قسمت نباید خالی باشد

از کجا می توان فهمید که کسی به آموزش مخراج کاری نیاز دارد؟
آیا به جز علاقه، مؤلفه ی دیگری مورد نیاز است تا مخراج کاری را سریعاً بیاموزیم؟
مخراج کاری، نگین کاری یا مُرصع کاری (که هر سه یک معنا دارند)، به عملیاتی اطلاق می شود که فردِ مخراج کار یک یا چند نگین را روی ظروف، اشیاء یا رکاب یک انگشتر و سایر زیورآلات مانند گردنبند و یا دست بند قرار می دهد.
انجام این کار بسته به اینکه ظرف یا شئ‌ که قصد قرار دادن نگین را روی آن داریم از چه جنسی ساخته شده، چه شکل و شمایلی دارد و چگونه باید نگین را به درستی روی آن قرار دهیم، متفاوت است. این کار از هر کسی برنمی آید و اگر قرار باشد تبحری در مخراج کاری یا نگین کاری به دست آورید، باید ابتدا آموزش مخراج کاری را دیده باشید. دریافت آموزش های لازم و پیشرفته در مورد این هنر ِقدیمی و اصیل شما را فوراً به یک مخراج کار زبده تبدیل خواهد کرد.

آموزش مخراجکاری طلا

اما مزیت یادگیری و آموزش مخراج کاری چیست؟

نگاهی به گذشته‌ی مخراج کاری

مخراج کاری یا نگین کاری هنر دیروز و امروز نیست و به دهه ها قبل برمی گردد؛ وقتی پیشینیان ما قصد داشتند برای زیباسازی و ارزشمندتر کردن ماهیت ظروف، اشیا و زیورآلات خود راهی را بیابند، این هنر اختراع شد. مخراج کاری از سالهای دور و دراز در اختیار ما قرار گرفته است و با وجود پیشرفت تکنولوژی تغییر های متعددی در روش انجام آن به وجود آمده است. اما با این حال، ماهیت اصلی این هنر یکسان است و آنچه که امروز از این هنر در دست داریم، مایه ی تلاش و حاصل انتقال آن از اساتید و هنرمندان زبده به شاگردان است.

چه نیازی به آموزش مخراج کاری هست؟

متوقف کردن آموزش مخراج کاری، به مثابه از بین بردن آن است. چرخه‌ی آموزش مخراج کاری باید تا به ابد بچرخد تا این هنر مانند دیروز و امروز به آینده منتقل شود. البته، هدف از آموزش این هنر فقط زنده نگه داشتن آن نیست، بلکه پیشرفت و توسعه‌ی آن با ارائه صحیح و درست است که کمک می کند مخراجکاری همچنان یک روش تزئین دادن اشیاء به طور خاص و ویژه باشد؛ یک دلیل مهم و شاخص برای خاص و ویژه بودن این کار را می توان عدم تشابه یا هنری مشابه مخراج کاری دانست. در هیچ کجای دنیا و حتی ایران، هنری را نمی یابید که شبیه مخراج کاری باشد. همچنین، هیچ هنری قابل قیاس با آن وجود ندارد که بتواند به شما کمک کند علاوه بر ارزشمند تر کردن اشیاء به زیبایی آن بیفزایید. بنابراین، مهم پویا بودن و زنده ماندن این هنر را می توان این دلایل کوچک، اما مهم دانست.

آموزش روش های مخراجکاری از اساتید حرفه‌ای

برای آموزش صحیح و حرفه ای مخراج کاری همواره به اساتیدی نیاز است که تبحر ویژه ای در این زمینه داشته باشند و بتوانند از صفر تا صد آن را به ما آموزش دهند. اغلب، یافتن چنین اساتیدی کاری دشوار و سخت است. با توجه به اینکه روش های مختلفی برای نصب نگین ها یا سنگ ها روی پایه انگشتر، ظروف و اشیاء وجود دارد بنابراین، آموزش مخراج کاری با توجه به نوع پایه حائز اهمیت است؛ به عنوان مثال روش ریلی، قلمزنی، چنگی و غیره.
هر کدام از این روش ها در آموزش مخراج کاری به صورت حرفه ای باید مو به مو و جزء به جزء به هنر آموزان به درستی انتقال داده شوند، تا در نهایت بتوان به کیفیت بالایی در آموزش مخراج کاری دست یافت. البته با پیشرفت هایی که در این زمینه انجام گرفته است، روش های ماشینی بیشتر از دستی به کار گرفته می شوند و در نتیجه، سرعت و سهولت در انجام مخراج کاری به طور چشمگیری افزایش داشته است.
ما در آموزشگاه موروگلد صفر تا صد مخراجکاری سنتی و مخراجکاری مدرن با میکروستینگ را زیر نظر برترین اساتید به شما آموزش می دهیم و در پایان کار به شما مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا می شود و به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید.

آموزش مخراجکاری نقره

آموزش مخراج کاری مقدماتی و پیشرفته

بسیاری از افراد گمان می کنند که با چسباندن به کمک مواد شیمیایی می توان سریعاً و بدون فوت وقت و انرژی، نگین را روی اشیاء چسباند. اما وقتی از ماهیت سنگ ها و مواد تشکیل دهنده‌ی آنها مطلع شوید به خوبی درک خواهید کرد که چنین کاری امکان پذیر نیست. در اصل همه چیز در آموزش مخراج کاری، به قرار دادن سنگ یا نگین ها روی شئ یا پایه مورد نظر مربوط نمی شود.
شما باید اطلاعات دقیقی در مورد ماهیت سنگ های مختلف داشته باشید و با دقت نظر و توجه به سنگ ها و نگین ها، حفظ زیبایی آنها را نیز مد نظر داشته باشید تا به یک هنرمند مخراج کار تبدیل شوید. از این رو، این هنر بیشتر از آنچه به نظر می رسد، نیازمند عشق و توجه فراوان و به خرج دادن صبر و حوصله است. در آموزش مخراج کاری، کلیه ی موارد گفته شده در تک تک مراحل باید به هنر آموزان یاد داده شود. ممکن است این سوال در ذهن تان پدید آمده باشد که کلیه آموزش های لازم در این زمینه را چطور می توان دریافت کرد؟

برای مشاوره و اطلاعات کلاس ها با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۱۶۱۵۳۲۶

مخراجکاری در موروگلد

موروگلد، مرکز تخصصی آموزش مخراج کاری

این روزها یافتن بستری برای آموزش مخراج کاری هم آسان و هم پیچیده است؛ پیچیده به این خاطر که به آسانی نمی توان به مرکز یا مجموعه‌ای رندوم اعتماد کرد که روش های مخراج کاری و اصول ابتدایی آن را به صورت پراکنده ارائه می کند. و از این جهت آسان که اینترنت فضا را برای جستجوی بیشتر و تحقیق حساب شده، ایجاد کرده است.
شما می توانید برای دریافت آموزش مخراج کاری به ما اعتماد کنید. ایجاد این اعتماد از جانب ما برای شما نیز صرفا با تبلیغات و تاکید بر کیفیت بالای آموزش مخراج کاری نیست. ما به طور دقیق و عملی به شما اثبات خواهیم کرد که می توانیم در کوتاه ترین زمانِ ممکن، شما را به فردی خبره و مسلط در این زمینه، تبدیل کنیم. کلیه ی محتواهای آموزشی لازم از صفر تا صد مخراج کاری یا نگین کاری به شما با بهترین مزایا آموزش داده می شود. نگران اینکه یک هنرجوی مبتدی یا یک فرد نسبتا آشنا با آموزش مخراج کاری هستید نیز نباشید. شما می توانید بسته به اینکه در چه سطحی از یادگیری این هنر قیمتی قرار دارید، یادگیری را آغاز کنید.

فروشندگی طلا
طراحی طلا و جواهر
فهرست