آموزش فروشندگی طلا

null

طلا از جمله کالاهایی است که طرفداران خاص خودش را دارد. خوشبختانه بسیاری از افرادی که شروع به کسب و کار در زمینه خرید و فروش طلا کرده اند، توانسته اند درآمد خوبی از این شغل کسب کنند؛ اما آیا بدون آموزش فروشندگی طلا و دانستن یک سری نکات برای فروش طلا و جواهر می توان یک کسب و کار موفقی داشت؟
خیر، متاسفانه بسیاری از افراد بدون در نظر داشتن نکات فروشندگی طلا، اقدام به فروش طلا و جواهر می کنند و پس از مدتی متوجه می شوند که کسب و کار آن ها هیچ رشدی نداشته است.

ما در آکادمی موروگلد به شما آموزش می دهیم که چطور به یک فروشنده حرفه ای طلا و جواهر تبدیل شوید و درآمد های عالی کسب کنید .
اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید تا پایان این صفحه همراه ما باشید .

مجله طلا و جواهر

نیاز به مشاوره دارم

این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این قسمت نباید خالی باشد
فروشندگی طلا

مانند حرفه ای ها طلا بفروشید !

طلا و جواهر از جمله کالاهای پرطرفداری است که به عنوان هدیه و برای مناسبت های مختلف خریداری می شوند. به همین خاطر اگر بتوان راز و رمزهای فروش طلا و جواهر را بلد بود، می توان یک کسب و کار موفق در زمینه فروش طلا داشت.
برای فروشندگی طلا، نیاز به دانستن یک سری نکات می باشد. اگر افراد فروشنده طلا این نکات را در نظر داشته باشند، می توانند مانند یک حرفه ای طلا بفروشند و کسب و کار خودشان را رونق دهند. اگر به تازگی کسب و کاری را آغاز کرده اید و هنوز آموزش فروشندگی طلا ندیده اید، با ما همراه باشید تا نکاتی را به شما بگوییم که به شما برای فروشندگی بهتر طلا و جواهر کمک می کنند.

آموزش فروشندگی طلا و جواهر

۱. با مشتری صحبت کنید!

هیچ چیز مهم تر از صحبت کردن با مشتری نیست. از زمانی که مشتری به مغازه طلا فروشی می آید، انتظار دارد که راهنمایی های خوبی را از طرف فرد فروشنده دریافت کند. با مشتری خودتان صحبت کنید و ببینید که برای چه هدفی نیاز به خرید طلا دارد.
یکی از راز و رمزهای آموزش فروشندگی طلا همین صحبت کردن با مشتری است. اگر یک فروشنده طلا نتواند به خوبی با مشتریان خود ارتباط برقرار کند، مشتری خیلی زود از ماندن در مغازه خسته می شود و ترجیح می دهد که به یک مغازه دیگر برای خرید طلا مراجعه کند.
بسیاری از مشکلات مغازه های طلا فروشی ناشی از این است که افراد تمایلی به صحبت کردن با مشتری ندارند و اصلا حوصله ای برای صحبت کردن ندارند!

۲. نیاز مشتری ها را شناسایی کنید.

شناسایی نیاز مشتری یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در رابطه با آموزش فروشندگی طلا بدانید. هر مشتری که به یک مغازه طلافروشی مراجعه می کند، به قصد خرید کالایی وارد مغازه شده است. اگر شما نتوانید که نیاز مشتری خود را متوجه شوید، حتما او را سردرگم می کنید.
بسیاری از مشتریانی که به مغازه های طلا فروشی مراجعه می کنند، نمی دانند که دقیقا به دنبال چه چیزی هستند. مخصوصا افرادی که به قصد خرید یک هدیه به مغازه طلا فروشی مراجعه می کنند. به همین خاطر لازم است که فروشنده طلا فروشی، ابتدا با صحبت کردن با خریدار، متوجه شود که نیاز خریدار چیست.
فروشنده می بایست که بودجه حدودی فرد خریدار را برای خرید سرویس طلا، انگشتر، النگو و … را از خریدار سوال کند تا متوجه شود که فرد خریدار می تواند چه مقدار هزینه کند. پس از شناسایی نیاز مشتریان، فروشنده می بایست که کالاهایی که دقیقا متناسب با نیاز خریدار می باشد را به او نشان دهد تا خریدار بسته به سلیقه خود و از میان کالای نشان داده شما، بهترین گزینه را انتخاب کند.

فروشندگی طلا

۳. خوش اخلاق باشید

اخلاق در فروشندگی طلا حرف اول را می زند. نباید احساسات، عصبانیت و یا حتی ناراحتی خودتان را بعد از مراجعه مشتری به مغازه طلا فروشی نشان دهید. سعی کنید خوش اخلاق باشید و با مشتری خودتان به خوبی برخورد کنید. از سوال های پی در پی مشتری خودتان خسته نشوید و سعی کنید با صبر و حوصله به تمامی سوال های آن ها پاسخ دهید.
مشتریانی که قصد خرید طلا دارند، به دنبال فروشگاه طلا فروشی می گردند که فروشنده آن خوش برخورد باشد. بسیاری از مغازه های طلا فروشی با خوش اخلاق بودن و خوش برخورد بودن توانسته اند مشتری جذب کنند.

۴. به کلاس های تخصصی آموزش فروشندگی طلا و جواهر بروید!

اگر نیاز به آموزش بیشتری برای فروشندگی طلا دارید، بهتر است برای آموزش اصولی اقدام کنید و به یکی از آکادمی های تخصصی مراجعه کنید . شما می توانید در آکادمی موروگلد شرکت کنید و ما صفر تا صد فروشندگی طلا و جواهر را به شما یاد خواهیم داد .
در کلاس های تخصصی آموزش فروشندگی طلا هم شما از لحاظ روانشناسی برای فروش طلا آماده می شوید و هم از لحاظ علمی!
به هر حال فروختن طلا آنقدر که به نظر می رسد هم آسان نیست. یک سری اصطلاحات برای فروش طلا و جواهر وجود دارند که افراد فروشنده طلا می بایست آن ها را یاد بگیرند. شناخت سکه های مختلف‌، شناخت نیاز مشتری، نحوه تبدیل عیارهای مختلف و … از جمله آموزش هایی است که در هر یک از کلاس های تخصصی آموزش فروشندگی طلا به افراد متقاضی داده می شود.
*خبر خوب اینکه آکادمی ما پس از اتمام برگزاری کلاس ها  به شما مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه خواهد داد. مدرک دریافت شده توسط شما، می تواند نقش مهمی در آینده شغلی و کسب درآمد شما داشته باشد.

برای مشاوره و اطلاعات کلاس ها با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۱۶۱۵۳۲۶

آموزش فروشندگی نقره

شاید به نظر بعضی از افراد خرید و فروش طلا کار ساده ای باشد. بعضی از افراد تصور می کنند که با داشتن یک سرمایه مناسب می توانند، کسب و کار موفقی را در زمینه خرید و فروش طلا آغاز کنند؛ اما فروشندگی طلا از فراهم کردن اجناس برای یک مغازه بسیار مهم تر است. بسیاری از افراد بدون داشتن اطلاعات کافی برای فروشندگی طلا، در کسب و کار خودشان شکست خورده اند!
ما سعی کردیم در اینجا گوشه ای از نکات فروشندگی طلا را ارائه بدیم  که با کمک آن ها بتوانید راحت تر در کسب و کار خودتان موفق شوید. نکات آموزش فروشندگی طلا به شما کمک می کنند تا کسب و کار پر رونق تری داشته باشید. شما با داشتن اخلاق خوب، با در نظر داشتن یک سری نکات و داشتن اطلاعات کافی در زمینه طلا و جواهرات می توانید مانند یک فروشنده حرفه ای، طلا بفروشید.

آموزش میناکاری طلا
آموزش مخراجکاری
فهرست